KONTAKT:
4u-therm s.r.o.
E-mail: info@4u-therm.cz
Tel.: +420 603 411 742


SPECIÁLNÍ CHLADÍCÍ SYSTÉMY

Společnost 4u-therm vyrábí systémy pro chlazení kapalin pro jakoukoli aplikaci. Pro potravinářské účely jsou všechny komponenty primární strany vyrobeny z potravinářské nerez oceli (AISI 304(DIN 1.4301, ČSN 17240) a uzpůsobeny dle patřičných norem. Vyrobíme a naprogramujeme systém tak, aby splňoval požadavky konkrétní aplikace. Výkonnostní rozsah chladičů kapalin je od několika kW až po desítky kW chladícího výkonu.

Společnou vlastností všech výrobků je kvalita použitých dílů. Chladící agregáty jsou vždy vyrobeny podle přesných požadavků zákazníka tak, aby jejich aplikační hodnota byla maximální při dosažení co nejnižší možné ceny. Tomuto ohledu je přizpůsoben výběr použitých komponent, výběr typu chladiva způsob chlazení.

4u-therm nabízí tři způsoby chlazení kapalin – průtočné chlazení. Akumulačně/průtočné a  akumulační chlazení. Každý způsob je vhodnější pro určitý typ aplikace.

Každý chladící agregát je možno doplnit o funkci přečerpávání tepla – funkce tepelného čerpadla pro využití přečerpaného odpadního tepla pro otop anebo teplou užitkovou vodu.